Poznaj najbliższe terminy szkoleń

Imię
E-mail
Zakres tematyczny:
ociepleniakleje do płytekfarbyzaprawy tynkarskie
Województwo
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat
Powiat

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu w związku ze zgłoszonym pytaniem.
Pokaż pełną treść zgody

Administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Szarych Szeregów 23. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) w celu marketingu produktów i usług przez okres obowiązywania wyrażonych zgód.
Podanie danych jest dobrowolne i nie będą one wykorzystywane do podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania i prawo do przeniesienia danych oraz prawo odwołania powyższej zgody w dowolnym momencie.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług drogą elektroniczną na podany w formularzu adres email.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług za pomocą wiadomości SMS na podany w formularzu numer telefonu.

© KREISEL – Technika Budowlana Sp. z o.o. 2017 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.

Projekt: