JAKI KOLOR WYBRAĆ DO WNĘTRZA?

Wnętrza

Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świat bez barw, otaczającą nas rzeczywistość wyglądającą jak na czarno-białej fotografii? Jaki wyglądałoby wówczas nasze życie?

Na szczęście świat pełen jest kolorów. Dzięki nim i nasze życie jest barwne. A co ważniejsze, kolory oddziałują na nasze zmysły. Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele mówią o nas oraz jak duży wpływ mają na nasze życie. Jedne poprawiają samopoczucie, inne pobudzają i dodają energii lub wyciszają…

  • Pragnąc spokoju, szukamy miejsca na relaks. Znajdziemy go we wnętrzu pomalowanym w stonowanych barwach, np. w kolorze mlecznej czekoladymięty… czy błękitu.
  • Jeśli dopadnie nas chandra, chcemy schronić się w pomieszczeniu o łagodnych tonacjach fioletu, beżu.
  • Efekt nieograniczonej przestrzeni i nieskazitelnej czystości osiągniemy, wybierając biel. To kolor, który choć wydaje się bezbarwny, przynosi spokój i dobre samopoczucie. Uspakaja emocje. Jest lekiem na stres. Biel ma jeszcze jedną cechę – sprawia, że mieszkanie staje się bardziej eleganckie. Synonimem elegancji i klasy jest także szarość postrzegana jako barwa neutralna, nadająca wnętrzom charakteru sprzyjającego refleksji.

Psycholodzy twierdzą, że instynktownie wybieramy z palety barw te odcienie, które aktualnie odzwierciedlają nasze potrzeby. Zabierając się za malowanie mieszkania, zastanówmy się, jaki kolor będzie tym najodpowiedniejszym.

Przeglądając paletę barw firmy KREISEL, znajdziemy rozwiązanie na modne wnętrze, odpowiadające naszym pragnieniom kolorystycznym.

Pobierz paletę barw KREISEL 

POWIĄZANE PRODUKTY

FARBA LATEKSOWA 011

SUPER BIAŁA FARBA AKRYLOWA WEWNĘTRZNA 012

FARBA COLOR AKRYLOWA 014

POWIĄZANE ARTYKUŁY

 

© KREISEL – Technika Budowlana Sp. z o.o. 2017 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.

Projekt:    

Udostępnij artykuł

Podziel się ze swoimi znajomymi!